Školský set pre dievčatá - smallset s taškou a peračníkom - dokonalé zladené riešenie pre školu

Small - taška a peračník

SMALLSET je malý set pre dievčatá, ktorý obsahuje tašku a peračník pre dokonalé zladenie školskej tašky a peračníka. Tento set je ideálny na prenášanie základných potrieb do školy, akú sú knihy, zošity a pomôcky na písanie. Taška má dostatok miesta na ukladanie všetkých týchto vecí a je vyrobená z odolného materiálu, ktorý zabezpečí dlhú životnosť. Peračník je tiež vyrobený z odolného, toho istého materiálu ako taška a má dostatok priestoru na ukladanie pier a ostatných pomôcok na písanie.

K dispozícii je v rôznych farebných a dizajnových možnostiach, takže každé dievča si môže zvoliť set, ktorý vyhovuje jej štýlu a osobnosti. Tento set je praktický a ľahký na prenášanie, takže dievčatká môžu mať všetko, čo potrebujú, bez toho, aby museli nosiť ťažkú a nepraktickú tašku.

Zlaďte si svoju školskú tašku s peračníkom a urobte si zo školy skvelú zábavu s týmito praktickými a štýlovými setmi pre dievčatká.

Počet produktov: 28

Zobrazuje sa 1-25 z 28 položiek

Aktívne filtre

TOPGAL - SmallSet-ENDY23037 - mačací set snov - kde učebnice a mačiatka tancujú v harmónii každý školský deň TOPGAL - SmallSet-ENDY23037 - mačací set snov - kde učebnice a mačiatka tancujú v harmónii každý školský deň
  • Balenie
Rýchly náhľad Rýchly náhľad

TOPGAL - SmallSet -...

88,00 € Cena

Otvorte svoje srdce pre každý školský deň s naším setom - kde mačičky menia nie len farby, ale aj vaše učebnice do príbehov. Náš školský set - kde mačiatka tkajú dobrodružstvo a vzdelávanie sa stáva kúzelným

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10