Topgal školský medium set pre chlapcov - taška, peračník a sieťka na prezuvky

Medium - taška, peračník a sieťka

Školský set medium od značky Topgal je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov a je určený pre chlapcov, ktorí sa chystajú alebo navštevujú základné školy. Tento set obsahuje všetko, čo potrebujete pre organizovaný a pohodlný prenos vecí do školy.

Taška - má dostatok miesta pre všetky školské potreby, ako sú knihy, zošity, učebnice a podobne. Má niekoľko hlavných vreciek s uzáverom na zips, ktoré sú vhodné na organizáciu vecí. V prednej časti sa nachádzajú menšie vrecká na drobnosti a na bočnej strane sú priečinky na fľašu. Okrem toho má taška pevné dno a polstrovanie na chrbtovej časti pre lepšie pohodlie. Všetky tašky sú zabezpečené reflexnými prvkami, ktoré sú po obvode a tiež na trakoch.

Peračník - má dostatok miesta pre perá, farbičky, ceruzky a ďalšie potrebné veci. Má praktické rozdelenie, aby bolo všetko zoradené a ľahko dostupné. Peračník je uzatvárateľný na zips a je súčasťou setu.

Sieťka na prezuvky - slúži na uschovanie prezuviek v škole a umožňuje ich prenos. Je vyrobená z odolného materiálu a je taktiež súčasťou setu.

Tento set je praktický, kvalitný a má moderný dizajn, ktorý sa určite bude chlapcom páčiť v rôznom veku. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú kompletné riešenie pre prenos školských vecí a zároveň chcú byť štýloví.

Počet produktov: 27

Zobrazuje sa 1-25 z 27 položiek

Aktívne filtre

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10