Školské tašky

Naša kolekcia školských tašiek pre chlapcov ponúka široký výber možností, ktoré sú praktické a funkčné, ale zároveň aj štýlové a moderné. Všetky naše tašky sú vyrábané z kvalitných materiálov. Ponúkame rôzne veľkosti, farby a dizajny, ktoré sa prispôsobia rôznym vkusom a preferenciám chlapcov.

Majú ergonomický dizajn a sú vybavené polstrovanými ramennými popruhmi, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie a znižujú zaťaženie chrbtice a ramien vášho chlapca. Okrem toho, naše tašky majú dostatok priestoru na uchovanie všetkých potrebných školských potrieb.

S našimi školskými taškami pre chlapcov môžete mať istotu, že váš chlapec má dostatočné a bezpečné uloženie pre svoje školské veci. Naše tašky sú ideálnym spoločníkom pre každého školáka, ktorý potrebuje prenášať svoje školské potreby do školy a z nej a zároveň si chce užívať praktické a moderné riešenia.

Školská taška je dôležitým doplnkom pre každého školáka. Naša kolekcia školských tašiek ponúka široký výber možností, ktoré zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť pre vaše dieťa. Naše tašky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči opotrebeniu a zabezpečujú ochranu pred poveternostnými podmienkami. Ponúkame rôzne veľkosti, farby a dizajny, ktoré sa prispôsobia rôznym školským potrebám a vkusom.

Naše školské tašky sú ergonomicky navrhnuté a majú polstrované remenné popruhy, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie a znižujú zaťaženie chrbtice a ramien vášho dieťaťa. Okrem toho, naše tašky majú dostatok priestoru na uchovanie všetkých potrebných školských potrieb, vrátane kníh, zošitov, pier a rysovacích pomôcok. Náš sortiment školských tašiek zahŕňa rôzne typy, ako napríklad batohy, aktovky a tašky.

S našimi školskými taškami môžete mať istotu, že vaše dieťa má dostatočné a bezpečné uloženie pre svoje školské veci. Naše tašky sú vynikajúcim spoločníkom pre každého školáka, ktorý si potrebuje prenášať svoje školské potreby do školy a z nej.

Počet produktov: 45

Zobrazuje sa 1-25 z 45 položiek

Aktívne filtre

TOPGAL-COCO22056 TOPGAL-COCO22056
Rýchly náhľad Rýchly náhľad

TOPGAL-COCO22056

78,90 € Cena

Kto rád chodí do lesíka? Na prechádzku, na hríbiky alebo len tak sa nadýchať čerstvého vzduchu...

Tento školský batoh je skvelou voľbou pre malých poľovníkov, ktorí sa radi starajú o lesné zvieratká

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10