• Novinka
  • Balenie

TOPGAL - MediumSet-COCO23038 - kvetinová krása - tri veci v školskom sete pre malé lúčky poznania

93,00 €

Namiesto 95,00 €

S DPH skladom, dodanie 1-3 dni

Rastúce vzdelanie, kvetom krok za krokom

Balenie obsahuje

Množstvo
SKLADOM

Dostupná doprava
  • obuvBeno.sk Zadarmo
  • Vyzdvihnutie na predajni

  • kuriérska služba Zadarmo
  • Doručenie nasledujúci pracovný deň zdarma od 45€.

Školský set obsahuje tašku, ktorá svojou váhou jedného kilogramu dokáže preniesť celý svet. Ako pevný anatomicky tvarovaný chrbát s výstužou, náš trojkomorový model COCO je vašim verným spoločníkom na ceste vzdelaním. Tri komory a veľké predné vrecko sú ako otvorené knihy, čakajúce na objavovanie nových poznatkov. 

Výškovo nastaviteľný hrudný pás je akoby mostom medzi minulosťou a budúcnosťou, umožňujúc vám prispôsobiť sa každému kroku vášho vzdelávacieho putovania. Ramenné popruhy s magnetmi sú akýmsi pútavým tancom, uchytením vlajúcich koncov vášho detského nadšenia.

Reflexné prvky na prednej strane a bokoch sú ako iskriace hviezdy, ktoré osvetľujú cestu ku vedomostiam.  Batoh COCO - to nie je len taška, je to odraz vášho školského putovania. Odnímateľná karabínka na kľúče je ako kľúč poznania, pútko na zavesenie batohu na lavicu je mostom medzi školou a domovom. 

Trojkomorový model COCO - krídla pre malé slečny na ich vzlet k vedomostiam. Ľahký ako pierko, no s kvetinkami, ktoré rozkvitnú v každom kroku vášho školského dobrodružstva.

MediumSet-COCO23038 - lúka
1 ks
Mohlo by vás zaujať aj

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10