• Znížená cena
 • Novinka

PyramidBikini - zlaté bodky - trblietavé dotyky luxusnej elegancie

40,00 €
36,00 € Zľava 10%
S DPH skladom, dodanie 1-3 dni

Zažiarte vo vlnách so zlatým luxusom

Veľkosť
Farba
Množstvo
SKLADOM

Dostupná doprava
 • obuvBeno.sk Zadarmo
 • Vyzdvihnutie na predajni

 • kuriérska služba 3,60 €
 • Doručenie nasledujúci pracovný deň zdarma od 45€.

Vstúpte do sveta nesmiernej elegancie a luxusu s našimi dámskymi plavkami, kde zlaté bodky rozprávajú príbeh o vašej jedinečnej kráse a štýle. Tieto plavky nie sú len oblečením na pláž, sú to umelecké diela, ktoré vám umožnia zažiariť ako slnečné lúče v letnom popoludní.

Predstavte si, že kráčate po piesočnatej pláži, kde sa vaše kroky zahalili do vzduchu voňavého morského vánku. Vaše plavky, zdobené jemnými zlatými bodkami, sú ako tajomná hviezdnatá obloha, ktorá sa odráža v morských vlnách. Tieto bodky, plné lesku a nádhernej jemnosti, tancujú na vašom tele ako šikmé lúče slnka, ktoré vás obklopujú pocitom pohody a luxusu.

Zlaté bodky, ktoré zdobia tieto plavky, sú ako poklady skryté na dne oceánu. Každá z nich je špeciálne vybraná a umiestnená tak, aby odrážala vašu osobnosť a štýl. S každým pohybom sa  tieto bodky trblietajú ako malé diamanty, ktoré dodávajú vašej kráse nesmiernu jemnosť a eleganciu. Je to ako by ste mali kúsoček slnečného svitu priamo na svojej pokožke, ktorý vám dodáva pocit pohodlia a sebavedomia.

Naše dámske plavky so zlatými bodkami sú viac než len oblečením - sú vyjadrením vašej osobnosti a štýlu. Sú pre vás ako kúzelná róba, ktorá vás obklopuje pocitom luxusu a elegancie. Každý detail na nich je premyslený a starostlivo navrhnutý tak, aby vás robil jedinečnou a nezameniteľnou.

Pri každom vašom pobyte na pláži sa cítite ako kráľovná, ktorej každý pohyb je ako tanec na piesku. Tieto plavky sú pre vás ako druhá pokožka, ktorá vás hladí a obklopuje pocitom pohody a luxusu. Sú vašim sprievodcom letnými dobrodružstvami, ktorý vám umožní cítiť sa krásne a sebavedome v každej situácii.

Doprajte si luxusný zážitok a staňte sa hviezdou každej pláže s našimi dámskymi plavkami. Nechajte sa unášať na vlnách módy a zažite letný štýl, ktorý je plný elegancie a luxusu. Tieto plavky sú pre vás ako otvorené dvere do sveta krásy a štýlu, ktorý vás nikdy neopustí. Pripojte sa k nám a zažite ten najluxusnejší letný zážitok, aký si môžete predstaviť.

1PB:CAPRI-0099
2 položky
Mohlo by vás zaujať aj
 • PyramidBikini PyramidBikini
  • Znížená cena
  Rýchly náhľad Rýchly náhľad

  PyramidBikini

  36,00 € Základná cena 40,00 € Cena -10%

  21080.jpg*Krásne dvojdielne plavky v perleťovo lilavej kombinácii vyrobené z kvalitných látok

  *Vrchný diel - vystužený PUSH UP, zaväzovanie na krku

  *Spodný diel - klasické nohavičky stredného strihu

 • PyramidBikini - zlaté kvietky elegancie na čiernej - čarovné dámske plavky PyramidBikini - zlaté kvietky elegancie na čiernej - čarovné dámske plavky
  • Znížená cena
  • Novinka
  Rýchly náhľad Rýchly náhľad

  PyramidBikini - zlaté...

  36,00 € Základná cena 40,00 € Cena -10%

  Zažiarte ako zlato na čiernom plátne elegancie

  *Krásne dvojdielne plavky vo farebnej kombinácii, vyrobené z kvalitných látok

  *Vrchný diel - vystužený PUSH UP, zaväzovanie na krku a chrbte

  *Spodný diel - klasické nohavičky stredného strihu

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10