• Znížená cena
 • Novinka

PyramidBikini - tigria elegancia - divoký šarm na čiernom plátne

40,00 €
36,00 € Zľava 10%
S DPH skladom, dodanie 1-3 dni

Prebuďte svoj vnútorný šarm a eleganciu

Veľkosť
Farba
Množstvo
SKLADOM

Dostupná doprava
 • obuvBeno.sk Zadarmo
 • Vyzdvihnutie na predajni

 • kuriérska služba 3,60 €
 • Doručenie nasledujúci pracovný deň zdarma od 45€.

Predstavte si plážovú scenériu, kde sa stretnú divokosť a elegancia v jednej nádhernej symfónii. Naše dámske plavky s tigrím motívom na čiernom plátne sú viac než len oblečením - sú to umelecké diela, ktoré vyžarujú silu a sofistikovanosť.

Keď vkročíte na pláž, každé oko sa upiera na vás. Tigrí motív je ako zrkadlo vašej vnútornej sily, symbolizujúci neskrotnú energiu a sebavedomie. Čierna farba, elegantná a mystická, poskytuje dokonalý kontrast, ktorý robí z tigrích prúžkov ohromujúce umelecké dielo. Každý pruh je ako štetec, ktorý maľuje vašu jedinečnú krásu a štýl.

Tieto plavky nie sú len o vzhľade, sú o pocite. Keď sa do nich oblečiete, cítite, ako sa váš vnútorný šarm prebúdza. Vaša chôdza je plná sebavedomia a elegancie, každý pohyb je odvážny a ladný. Farebné odlesky tigrích prúžkov sa ligocú na slnku, ako by zachytávali každú kvapku svetla, dodávajúc vám auru luxusu a vznešenosti.

Predstavte si, ako sa prechádzate po piesočnatej pláži, vietor si pohráva s vašimi vlasmi a morské vlny jemne šumia v pozadí. Vaše plavky sú ako druhá pokožka, dokonale obopínajú vaše telo a zvýrazňujú každú krivku. Cítite sa slobodne, divoko a zároveň elegantne. Tigrí motív na čiernej elegancii je ako vaše osobné vyjadrenie - silné, nezávislé a krásne.

Nie je to len o vzhľade, ale aj o pocite luxusu. Materiály použité na týchto plavkách sú z najvyššej kvality, mäkké na dotyk a odolné voči slnečným lúčom. Každý detail je premyslený tak, aby vám poskytoval maximálny komfort a pocit výnimočnosti. Tieto plavky sú stvorené pre ženú, ktorá vie, čo chce, a nebojí sa to ukázať.

Keď si obliekate tieto plavky, vstupujete do sveta, kde sa stretávajú divokosť a elegancia. Ste pripravená čeliť každej výzve s gráciou a sebavedomím. Vaša prítomnosť na pláži je neprehliadnuteľná, váš štýl je nezameniteľný.

Tieto dámske plavky s tigrím motívom na čiernom plátne sú viac než len módnym doplnkom - je to vaše vyjadrenie. Vyjadrenie vašej sily, vašej elegancie a vašej nezávislosti. Nechajte sa unášať vlnami módy a prebuďte svoj vnútorný šarm. Staňte sa kráľovnou pláže, ktorej šarm a elegancia sú neodolateľné. Tieto plavky sú pre vás, pre ženu, ktorá je sama sebou a ktorá vždy vyžaruje luxus a sebavedomie.

1PB:CAPRI-0102
1 položky
Mohlo by vás zaujať aj
 • PyramidBikini PyramidBikini
  • Znížená cena
  Rýchly náhľad Rýchly náhľad

  PyramidBikini

  36,00 € Základná cena 40,00 € Cena -10%

  21144.jpg

  *Krásne dvojdielne plavky v medeno-čierno-bielej kombinácii, vyrobené z kvalitných látok

  *Vrchný diel - vystužený PUSH UP, zaväzovanie na krku

  *Spodný diel - klasické nohavičky stredného strihu

 • PyramidBikini - zlaté kvietky elegancie na čiernej - čarovné dámske plavky PyramidBikini - zlaté kvietky elegancie na čiernej - čarovné dámske plavky
  • Znížená cena
  • Novinka
  Rýchly náhľad Rýchly náhľad

  PyramidBikini - zlaté...

  36,00 € Základná cena 40,00 € Cena -10%

  Zažiarte ako zlato na čiernom plátne elegancie

  *Krásne dvojdielne plavky vo farebnej kombinácii, vyrobené z kvalitných látok

  *Vrchný diel - vystužený PUSH UP, zaväzovanie na krku a chrbte

  *Spodný diel - klasické nohavičky stredného strihu

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10