• Znížená cena
  • Novinka

PyramidBikini - vízia letného raja - oranžové záblesky farebných lístkov

40,00 €
36,00 € Zľava 10%
S DPH skladom, dodanie 1-3 dni

Oživte svoj letný štýl s našimi plavkami a nechajte sa zlákať farbami prírody

Veľkosť
Farba
Množstvo
SKLADOM

Dostupná doprava
  • obuvBeno.sk Zadarmo
  • Vyzdvihnutie na predajni

  • kuriérska služba 3,60 €
  • Doručenie nasledujúci pracovný deň zdarma od 45€.

Vstúpte do sveta, kde sa letná príroda stretáva s módou a vytvára nezameniteľnú harmóniu farebných lístkov. Naše dámske plavky s oranžovými detailmi vás zavedú na cestu, kde sa leto stretáva so šarmom a príroda vám ponúka svoju nádhernú paletu farieb.

Keď si tieto plavky oblečiete, cítite, ako vaše telo ožíva a stáva sa súčasťou prírody. Farebné lístky, ktoré sú pretkané oranžovou, sú ako malé dotyky letných farieb, ktoré sa postupne transformujú na pestrofarebnú nádheru. Každý lístok je ako šepot prírody, ktorý vás povzbudzuje k objavovaniu krásy okolo seba.

Vaše kroky po pláži sú ako tanec s prírodou, vaše telo sa hladko pohybuje podľa melódie vánku a slnečných lúčov. Plavky vás obopínajú s nádherou a zvýrazňujú vašu ženskú krásu. Oranžová farba je ako slnečný lúč, ktorý vám dodáva energiu a žiarivosť, zatiaľ čo lístky sú ako váš vlastný štýlový doplnok, ktorý zdobí vaše telo.

Pri pohľade na seba v zrkadle vidíte nielen svoju fyzickú krásu, ale aj silu a sebavedomie, ktoré vám plavky dodávajú. Vaša prítomnosť je ako vánok, ktorý prináša sviežosť a nádej na každého, kto sa k vám pridá.

Plavky sú navrhnuté s najväčšou starostlivosťou a láskou, aby vám poskytli maximálny komfort a pocit luxusu. Materiály sú jemné na dotyk a odolné voči slnečným lúčom. Každý detail je premyslený tak, aby vám poskytoval ten najlepší zážitok z módy.

Keď sa potápate do vody, cítite sa oslobodená a plná energie. Vaša duša sa dotýka nekonečna a vaše srdce tancuje podľa rytmu prírody. Plavky vám dodávajú pocit slobody a nezávislosti, zatiaľ čo farebné lístky spájajú váš štýl s prírodou.

Tieto plavky sú viac než len módnym doplnkom, je to váš sprievodca na ceste k sebavedomiu a kráse. Sú symbolom vašej sily a vášnivej krásy. Oživte svoj letný štýl s našimi plavkami s oranžovým šarmom a nechajte sa uniesť krásou prírody.

1PB:CAPRI-0104
2 položky
Mohlo by vás zaujať aj

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10