• Znížená cena
  • Novinka

PyramidBikini - zelená oáza - farebné lístky letnej prírody

40,00 €
36,00 € Zľava 10%
S DPH skladom, dodanie 1-3 dni

Vynikajte vo farebnom tóne zelených lístkov na pobreží módy

Veľkosť
Farba
Množstvo
SKLADOM

Dostupná doprava
  • obuvBeno.sk Zadarmo
  • Vyzdvihnutie na predajni

  • kuriérska služba 3,60 €
  • Doručenie nasledujúci pracovný deň zdarma od 45€.

Vstúpte do sveta, kde sa letná príroda stretáva s módnym štýlom a vytvára jedinečnú harmóniu farebných lístkov. Naše dámske plavky s farebnými lístkami v zelenej oáze vás vtiahnu do závanu prírodného kúzla a ženskej krásy.

Keď si tieto plavky oblečiete, cítite, ako vaše telo ožíva a spája sa s prírodou. Farebné lístky, ktoré sa pretínajú s odtieňmi zelenej, sú ako maličké odkazy na letnú prírodu, ktorá vás obklopuje. Každý lístok je ako šepot vetra, ktorý vás povzbudzuje objavovať krásu okolo seba.

Vaše kroky po pláži sú ako tanec s prírodou, vaše telo sa pohybuje s ľahkosťou a gráciou podľa melódie vetra a slnečných lúčov. Plavky vás obklopujú ako šaty, ktoré zdôrazňujú vašu ženskú krásu. Zelená farba je ako osviežujúci vánok, ktorý dodáva vášmu štýlu energiu a sviežosť, zatiaľ čo farebné lístky pridávajú dotyk elegancie a pokoj.

Plavky boli navrhnuté s najväčšou starostlivosťou a pozornosťou k detailom, aby vám poskytli pohodlie a luxus. Materiály sú mäkké na dotyk a odolné voči slnečným lúčom. Každý štýlový detail prispieva k vašej jedinečnej kráse a štýlu.

Keď sa ponoríte do vody, cítite sa oslobodení a plní života. Vaše telo sa spojí s prírodou a vaša duša tancuje podľa rytmu leta. Plavky s farebnými lístkami v zelenej oáze sú viac než len módny doplnok, sú vašim sprievodcom na ceste k štýlu a kráse. Oživte svoj letný štýl s našimi plavkami a nechajte sa uniesť prírodnou krásou okolo seba.

1PB:CAPRI-0105
2 položky
Mohlo by vás zaujať aj

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10