• Znížená cena
  • Novinka

PyramidBikini - rajská esencia - kvety sladkých vôní na cyklámenových letných plážach

40,00 €
36,00 € Zľava 10%
S DPH skladom, dodanie 1-3 dni

Objavte sladkú harmóniu vôní a kvetov na našich plážových cyklámenových oázach

Veľkosť
Farba
Množstvo
SKLADOM

Dostupná doprava
  • obuvBeno.sk Zadarmo
  • Vyzdvihnutie na predajni

  • kuriérska služba 3,60 €
  • Doručenie nasledujúci pracovný deň zdarma od 45€.

Vitajte v raji letného štýlu, kde sa vône kvetov miešajú s jemnou vôňou sladkostí a cyklámenovými tónmi, vytvárajúc nádhernú harmóniu na pláži. Naše dámske plavky sú ako rozkvitnuté cyklámenové kvety, ktoré sa vznášajú na príjemnom vetre letného popoludnia.

Keď si tieto plavky oblečiete, cítite, ako sa vaše telo spojí s energiou prírody a krásou leta. Vôňa kvetov vás obklopuje ako neviditeľný závoj, ktorý vás vtiahne do hĺbky vášho vnútra. Každý kvet je ako malý šepot prírody, ktorý vám prináša pokoj a harmóniu.

Pri pohľade na seba v zrkadle vidíte nielen svoju fyzickú krásu, ale aj vnútornú silu a eleganciu, ktorá sa odzrkadľuje vo vašej postave. Plavky sú ako druhá pokožka, ktorá zdôrazňuje vašu ženskosť a gráciu. Ich elegantný dizajn je ako tanec s prírodou, ktorý prináša radosť a pokoj.

Keď sa ponoríte do vody, cítite sa ako ryba vo vlastnom živle. Vaše  telo sa dotýka nekonečna a vaša duša tancuje s vlnami prírody. Plavky vám dodávajú pocit slobody a nezávislosti, zatiaľ čo vôňa kvetov vás unáša do sveta snov a fantázie.

Tieto plavky sú viac než len módnym doplnkom, sú vašim sprievodcom na ceste k sebavedomiu a kráse. Sú vašim symbolom elegancie a štýlu, ktorý vás sprevádza na každom kroku. Oživte svoj letný štýl s našimi plavkami a nechajte sa uniesť vôňou kvetov a cyklámenovou sladkosťou na nádherných plážach tohto sveta.

1PB:CAPRI-0106
2 položky
Mohlo by vás zaujať aj

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10