• Znížená cena
  • Novinka

PyramidBikini - západ slnka v tehlových lístočkoch - elegancia v každom detaile

40,00 €
36,00 € Zľava 10%
S DPH skladom, dodanie 1-3 dni

Rozžiariť pláž s tehlovou eleganciou a štýlom

Veľkosť
Farba
Množstvo
SKLADOM

Dostupná doprava
  • obuvBeno.sk Zadarmo
  • Vyzdvihnutie na predajni

  • kuriérska služba 3,60 €
  • Doručenie nasledujúci pracovný deň zdarma od 45€.

Predstavte si, že vstupujete na pláž ako samotné zosobnenie západu slnka, oblečené do plaviek, ktoré zachytávajú teplo a hĺbku letných večerov. Naše dámske plavky s tehlovými lístočkami nie sú len oblečením, sú umeleckým dielom, ktoré vás obklopí aurou neprehliadnuteľnej elegancie a štýlu.

Každý detail týchto plaviek je premyslene navrhnutý tak, aby evokoval pocit večnej krásy a sofistikovanosti. Tehlové lístočky, ktoré zdobia tieto plavky, pripomínajú jemné stopy prírody, ako keby boli ručne vyšívané samotným letným vánkom. Ich farba, bohatá a teplá ako západ slnka, dodáva vášmu vzhľadu dotyk zmyselnosti a tajomstva.

Letná elegancia sa stáva hmatateľnou realitou, keď sa oblečiete do našich štýlových plaviek. Sú navrhnuté tak, aby zvýraznili vaše krivky a dodali vám pocit sebaistoty a pohodlia. Každý šev, každý lístok je  dôkladne spracovaný, aby ste sa cítili nielen krásne, ale aj komfortne počas celého dňa na pláži.

Kráčajte po pláži s hlavou vysoko a cítite obdivné pohľady, ktoré vás budú nasledovať. Plážová móda ešte nikdy nebola taká očarujúca. Tehlové lístočky na vašich plavkách sú ako malé umelecké dielka, ktoré rozprávajú príbeh o vášni, kráse a nekompromisnom štýle. Vaša ženská krása sa v nich prejaví v celej svojej sláve, pričom každý krok bude oslavou vášho jedinečného štýlu.

Tieto plavky sú súčasťou našej exkluzívnej kolekcie, ktorá je vytvorená pre ženy, ktoré chcú by vždy o krok vpredu. Módne plavky s tehlovými lístočkami vám umožnia zažiariť na každom kroku, pričom ich dizajn a kvalita zabezpečia, e sa v nich budete cítiť rovnako dobre, ako vyzeráte. Sú ideálnou voľbou pre plážové oblečenie, ktoré chcete nosiť nielen tento rok, ale aj v ďalších letných sezónach.

Nechajte sa unášať vlnami módy a vstúpte do sveta, kde sa krása stretáva s pohodlím. Naše plavky s tehlovými lístočkami sú viac než len oblečenie - sú vyjadrením vašej osobnosti, vašej vášne a vašej schopnosti žiariť v každej situácii. Sú to plavky, ktoré budete s hrdosťou nosiť, pretože v nich budete vyzerať a cítiť sa ako kráľovná pláže.

Objavte krásu a eleganciu s našimi plavkami a nechajte, aby tehlové lístočky na vašom tele rozprávali príbeh o nekonečnej letnej noci plnej hviezd a tajomstiev. Tieto plavky sú stvorené pre ženy, ktoré vedia, čo chcú, a neboja sa to ukázať. Staňte sa  súčasťou nášho sveta a zažite leto plné krásy a štýlu, ktorý nezostarne.

1PB:CAPRI-0108
2 položky
Mohlo by vás zaujať aj

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10