TOPGAL - COCO24016-školský batoh - vlk inteligentnej múdrosti - školský batoh pre chlapcov s moderným štýlom
  • TOPGAL - COCO24016-školský batoh - vlk inteligentnej múdrosti - školský batoh pre chlapcov s moderným štýlom

TOPGAL - COCO24016 - vlk inteligentnej múdrosti - školský batoh pre chlapcov s moderným štýlom

78,50 €
S DPH skladom, dodanie 1-3 dni

Vlk múdrosti, batoh s umením vedeným inteligenciou

-pozrite si naše najnovšie video na Facebooku- ďakujeme:)

https://www.facebook.com/reel/695790636051661

Farba
Určenie
Množstvo
SKLADOM

Dostupná doprava
  • obuvBeno.sk Zadarmo
  • Vyzdvihnutie na predajni

  • kuriérska služba Zadarmo
  • Doručenie nasledujúci pracovný deň zdarma od 45€.

Otvorte bránu múdrosti s našim školským batohom, ktorý nesie v sebe nádej, silu a inteligenciu v plachosti. Jeho dizajn je ako obrazovka moderného umenia, kde vlk je symbolom múdrosťou vedenou umelou inteligenciou. Každý detail, od špičiek tlapy vlka po jeho inteligentné oči, je zhmotnením spojenia moderného štýlu s funkčnosťou. 

Vlk symbolizuje tajomstvo, inteligenciu a odvahu. Jeho plaché pohľady sú akoby odpoveďou na otázky, ktoré sa v našich hlavách zrodili. Batoh je nielen miesto pre ukladanie kníh, ale ako útvar, ktorý vás sprevádza na vašej ceste k poznaniu. Inteligencia v plachosti je akoby vláčnym vlkom, ktorý vás vedie cez lesy poznania, odhaľujúc nové chápanie a inšpiráciu.

Každý zásek v rukoväti batohu je akoby klávesou k tajomstvám, ktoré sa skrývajú v nespočetných úlohách vzdelávania. Múdrosť vlka spojená s umelou inteligenciou v plachosti je akoby zakódovaným kódom, ktorý rozšifruje nové horizonty vedomostí. Škola je ako húsenica, ktorú tento batoh sprevádza, a každá fáza vývoja je prežitá s inteligenciou a múdrosťou.

Batoh nie je len nástrojom, ale akoby kúzelným vodítkom cez labirint vzdelávania. Jeho moderný štýl je akoby hudobnou notou, ktorá harmonizuje s múdrosťou vlka a umelej inteligencie. Každé uzatvorenie je akoby pohľadom do vášho vnútra, kde sa skrývajú vaše myšlienky a sny.

Týmto batohom nie ste len študentom, ste skúmateľom múdrosti vedeným inteligenciou v plachosti. Cesta múdrosti sa otvára pred vami, akoby brána do ríše poznania, ktorú ovláda inteligentný vlk. Nech sa každý krok s týmto batohom stane tajomným tanečným krokom v nekonečnom svete vzdelávania.

COCO24016 - vlk
1 ks

Tabuľka dát

Zloženie
Polyester 100%
Zapínanie
Zips
Motív
Vlk
Rozmery: V*Š*H
40*27*21cm
Typ batohu
COCO
Hmotnosť batohu
1,08kg
Nosnosť batohu
7kg
Objem batohu
23l
Hliníková výstuž
ÁNO (0,06kg)

Špecifické referencie

ean13
8592571017973
Mohlo by vás zaujať aj

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10