Filtrovať podľa

Kategórie

Kategórie

Farba

Farba

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 8,00 € - 88,00 €

Zloženie

Zloženie

Zapínanie

Zapínanie

Motív

Motív

Artikel/Farba

Artikel/Farba

Kvalitné, ergonomicky tvarované a priestranné školské tašky pre všetky dievčatká

Školské tašky

Kategória dievčatá - školské tašky a doplnky zahŕňa školské sety, aktovky, tašky, batohy, peračníky a v neposlednom rade kvalitné, priestranné vrecká na telesnú výchovu. Školské sety sú zložené z tašky, peračníka a ďalších doplnkov. Školské aktovky sú určené pre dievčatká s nižšou váhou a veľkosťou. Batohy sú určené pre dievčatá, ktoré sú vyššie alebo sa stávajú školáčkou druhého stupňa základnej školy, poprípade strednej školy. 

Všetky školské tašky sú praktické a štýlové, často sú vybavené viacerými priehradkami a vreckami na organizáciu vecí. Batohy pre dievčatá sú taktiež populárne, pretože sú pohodlné, ergonomicky tvarované, doplnené reflexnými prvkami a inými vychytávkami, ktoré určite potešia každú školáčku.

V tejto kategórii nájdete rôzne doplnky ako peračníky, vrecká na telesnú výchovu, ktoré dokážu dokonale doplniť školské tašky, aktovky a batohy a vytvoriť tak dokonalý outfit pre dievčatá. Tieto doplnky sú tiež vyrábané z kvalitných materiálov a zvyčajne majú viaceré priehradky na organizáciu drobností potrebných na písanie - perá, pastelky, ceruzky, gumy a iné školské potreby.

Počet produktov: 60

Zobrazuje sa 1-25 z 60 položiek

Aktívne filtre

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10