Letné dievčenské sandále z kože

Letná

Letná kožená obuv pre diečatá sa často skladá z rôznych typov sandálov, ktoré sú pohodlné, ľahké a zároveň štýlové. Sandále na leto pre dievčatká sú ideálne pre horúce dni, keď sa nožičky potrebujú dostatočne vetrať a chrániť pred slnečným žiarením.

Kožené sandále pre dievčatá sú vyrobené z kvalitnej kože, ktorá je mäkká a prispôsobí sa tvaru nohy dieťaťa. Koža taktiež umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a vytvára tak príjemné a suché prostredie pre nohy dieťatka.

Dizajn letných kožených sandálov pre dievčatká môže byť rôznorodý a zahrnúť širokú škálu farieb a vzorov. Niektoré vzory sandálov majú otvorený predný diel, čo je lepšie kvôli vetraniu. Okrem estetických vlastností majú kožené sandále pre dievčatá aj niekoľko výhod. Ich tvarované podrážky umožňujú prirodzený pohyb a flexibilitu chodidla, čo podporuje rozvoj správneho postavenia nohy a chôdze. Sandále majú rôzne uzatvárateľné prvky, ako napríklad suchý zips, alebo pracky, ktoré zabezpečujú optimálne prispôsobenie sandálov nohe dieťaťa a zabránia ich vypadnutiu.

Celkovo sú teda letné kožené sandále pre dievčatká skvelou voľbou pre horúce letné dni. Ich kvalitný materiál, funkčnosť a štýlový dizajn robia z nich obľúbenú obuv pre dievčatká a zároveň zabezpečujú pohodlie a ochranu pre nôžky dieťaťa.

Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobrazuje sa 1-1 z 1 položiek

Aktívne filtre

PROTETIKA-IBIZApink PROTETIKA-IBIZApink
  • Znížená cena
Rýchly náhľad Rýchly náhľad

PROTETIKA-IBIZApink

33,30 € Základná cena 37,00 € Cena -10%

Dievčenská sandálka so zatvorenou špičkou, ktorá chráni prstíky pred zranením

AK NIE STE SI ISTÍ VÝBEROM SPRÁVNEJ VEĽKOSTI 

PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS NA TELEFÓNNOM ČÍSLE 0908810809, PRÍPADNE E-MAILOM OBUVBENO@GMAIL.COM

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10