Školské sety pre chlapcov - set s taškou a peračníkom

Small - taška a peračník

SmallSet je základná súprava školských pomôcok pre chlapcov, ktorá zvyčajne obsahuje tašku a peračník. Topgal je značka, ktorá vyrába školské pomôcky vrátane tašiek a peračníkov pre deti.

Táto konkrétna súprava small set má rovnaký materiál na taške aj na peračníku, čo znamená, že sú vyrobené z rovnakého materiálu a tým sa perfektne dopĺňajú a majú rovnaký vzhľad. Tento materiál je odolný, aby vydržal bežné používanie v škole a je ľahko čistiteľný.

Topgal taška a peračník sú dizajnované pre chlapcov a sú dostatočne priestranné, aby sa do nich zmestili všetky potrebné školské pomôcky, ako sú knihy, zošity, pracovné zošity, peračník s písacími potrebami a ostatné pomôcky, ktoré sú dôležité na vyučovanie. Okrem toho majú dostatok priečinkov a priehradiek na ukladanie ďalších vecí, ako je občerstvenie alebo kľúče.

Celkovo je small set od Topgalu praktickým, odolným a dizajnovým kamošom, ktorý dohliada na potreby školákov, a taktiež im pomáha pri udržiavaní poriadku a organizácii v škole.

Počet produktov: 29

Zobrazuje sa 1-25 z 29 položiek

Aktívne filtre

TOPGAL - SmallSet-ENDY24012 - vlaková cesta k poznaniu - šírenie rýchlostných stôp k vedomostiam TOPGAL - SmallSet-ENDY24012 - vlaková cesta k poznaniu - šírenie rýchlostných stôp k vedomostiam
  • Balenie
Rýchly náhľad Rýchly náhľad

TOPGAL -...

86,00 € Cena

Uč sa s rýchlosťou vlaku - náš chlapčenský školský set, kde vedomosti získavajú na tratiach vzrušujúcej jazdy

10% zľava na školské tašky s kupónom skola10